Başkan Mehmet Polat ; 17 Nisan Sabahı DİRİLİŞ Günüdür

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ; 17 Nisan Sabahı , Türkiye'nin ve Dünya Mazlumlarının Yeniden DİRİLİŞ Günüdür

Başkan Mehmet Polat ; 17 Nisan Sabahı DİRİLİŞ Günüdür Haberler

Başkan Mehmet Polat ; 17 Nisan Sabahı DİRİLİŞ Günüdür

Pütürge Halkı Her Daim olduğu Gibi İstikrarın , Barışın , Kardeşliğin , Birlik ve Beraberliğin Yanında olacaktır. Bunun için EVET diyecektir.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat , AK Parti İşçe Başkanı Mikail Sülük ve İlçe Teşkilatı üyeleri ile birlikte Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi ile ilgili 16 Nisan’da yapılacak olan Referandumda neden EVET oyu kullanılması gerektiğini halka anlatmak ve bilgilendirmek için Pütürge Merkez ve Mahallerinde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Mehmet Polat 16 Nisan’da oylanacak olan Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi ile ilgili Referanduma 36 gün gibi kısa bir sürenin kaldığını belirterek bizler , Teşkilatlarımız ile birlikte 36 gün boyunca hiç durmadan Pütürge halkını mahalle mahalle , ev ev ziyaret ederek Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemini anlatıp EVET oyu kullanılarak 17 Nisan Sabahı Pütürge’nin , Malatya’nın hatta tüm dünya mazlumlarının yeni umutlarla hayata merhaba diyeceği yeni bir dönemin ve Dirilişin başlayacak olmasının sevincini yaşayacaklarını söyledi.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat , Malatya’nın en köklü ilçelerinden biri olmasına rağmen alt ve üst yapı sorunlarıyla boğuşan Pütürge’de, bir dizi önemli projeye imza attıklarını söyleyerek, referandumda EVET oyu kullanılması için çağrıda bulundu.

Başkan Polat Daha Güçlü ve İstikrarlı bir Pütürge , Malatya ve Türkiye için 16 Nisan günü sandıklardan EVET oyunun çıkması Şart olduğunu belirterek , Pütürge halkının geçen Yerel ve Genel Seçimlerde olduğu gibi 16 Nisan Referandumunda da en yüksek EVET oyunu vereceklerinden hiçbir şüphesi olmadığını belirterek , Hükumetimiz 18 maddelik bir anayasa çalışması yaptı. Nisan ayında halkımızın önüne gelecek. Yepyeni bir yasayla, partili cumhurbaşkanlığı sistemiyle ülkemizin idari sistemine çeki düzen verilecek. Ülkemiz hızlı karar alan bir noktaya ulaşacak. Ben bu vesile ile Tüm Pütürge’li ve Dünya Emekçisi Kadınlarımızın Kadınlar Gününü Kutluyor , Kadına Şiddetin olmadığı , Kadın Cinayetlerinin Yaşanmadığı temiz bir Dünya olmasını diliyorum.