Pütürge'de İftar Sofraları Birlikte Paylaşılıyor

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat Pütürge'mizde Ramazan Ayı Birlik ve Berberlik İçerisinde Geçiyor, Pütürge'linin Sofrası Halil İbrahim Sofrasıdır Bereket Sofrasıdır.

Pütürge'de İftar Sofraları Birlikte Paylaşılıyor Haberler

Başkan Mehmet Polat ; Pütürge'de Ramazan Ayı Bir Başka Güzel ve Anlamlı

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat İlçe Merkezinde  Mübarek Ramazan Ayı’nın başlaması ile birlikte yaklaşık 500 kişilik İftar Çadırı kurduklarını ayrıca Aş Evinden Pütürge’de ihtiyaç sahibi 300 aileye sürekli olmak üzere sıcak yemek verdiklerini söyledi.

Başkan Polat  ayrıca göreve gelmemizle birlikte İlçemizde her yıl periyodik olarak İftar çadırımızı kurarak halkımızla birlikte İftarımızı yapıyoruz.  Ramazan öncesinde Kaymakamlığımızın ve Belediyemizin tespit ettiği 300 ailemize Aş Evimizden her gün yemek veriyoruz. Yemek verme işlemimiz Ramazan boyunca da devam edecektir.  Yine belirlediğimiz köylerimizde yaşayan 2000 dar gelirli ailemize Ramazan Ayı nedeniyle Gıda yardımında bulunacağız ve en kısa zamanda bu yardımları kendilerine ulaştıracağız.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat Tüm hemşerilerimin ve İslam Aleminin Ramazan-ı Şerif'i mübarek olsun. Rabbim bu Mübarek ve Bereketli Aydaki İbadetlerimizi ve Dualarımızı kabul etsin dedi.

Başkan Polat İftar öncesi Yemek kazanlarının başına geçerek kendi elleriyle yemekleri servis ederek vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.