Pütürge'de Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni Yapıldı

Pütürge Belediyesi tarafından Pütürge İlçesinde Yapımı devam eden , ve biten ayrıca yapımına başlanacak olan Projelerin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni Büyük Bir Coşku ve Katılımla Gerçekleştirildi.

Pütürge'de Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni Yapıldı Haberler

Pütürge İlçesi Bir çok Projenin Temel Atma Töreni ve Açılışıyla Tarihi ve Muhteşem Günlerinden Birini Yaşadı.

Pütürge Belediyesi  tarafından Pütürge İlçesinde Yapımı devam eden  , ve biten ayrıca yapımına başlanacak olan  Projelerin  Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni   Büyük Bir Coşku ve Katılımla Gerçekleştirildi.

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık , Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır , AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı  ve Teşkilat Üyeleri  , AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Mikail Sülük ve Teşkilat Üyeleri , MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir , Pütürge Kaymakamı  Erkan Savar , MASTÖB Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz ve Yönetimi  Daire Müdürleri , İstanbul’dan Gelen İş Adamları , Sivil Toplum Örgüt Başkanları ve Üyeleri ile Pütürge’li Vatandaşlar Katıldı.

İlçede Emniyet Binası ve Lojmanlarının Temel  Atma Töreni , TOKİ Pütürge ve Pazarcık Konutlarının Temel Atma Töreni , MASKİ Tarafından Yapılan Altyapı Hizmetlerinin Tanıtımı, Kapalı Pazar Yeri Açılışı ,Araç Filosu Tanıtımı ve Tepehan Hilltop Otelinin Açılışı ve Tören Atma Törenleri Düzenlendi.