Öznur Çalık ; Başkan Mehmet Polat Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Adamdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık , Başkan Mehmet Polat Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Adamdır.

Öznur Çalık ; Başkan Mehmet Polat Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Adamdır Haberler

Öznur Çalık ; Başkan Mehmet Polat Hayali Gerçeğe Dönüştürdü

Pütürge İlçesi Bir çok Projenin Temel Atma Töreni ve Açılışıyla Tarihi ve Muhteşem Günlerinden Birini Yaşadı.

Pütürge Belediyesi  tarafından Pütürge İlçesinde Yapımı devam eden  , ve biten ayrıca yapımına başlanacak olan  Projelerin  Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni   Büyük Bir Coşku ve Katılımla Gerçekleştirildi.

İlçede Emniyet Binası ve Lojmanlarının Temel  Atma Töreni , TOKİ Pütürge ve Pazarcık Konutlarının Temel Atma Töreni , MASKİ Tarafından Yapılan Altyapı Hizmetlerinin Tanıtımı, Kapalı Pazar Yeri Açılışı ,Araç Filosu Tanıtımı ve Tepehan Hilltop Otelinin Açılışı ve Tören Atma Törenleri Düzenlendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise yaptığı konuşmada , Pütürge her zaman hizmetin en iyisini hak etmektedir.   Pütürge’li her daim devletinin ve milletinin yanında olmuştur.  Bugün burada İlçemiz tarihinin en önemli günlerinden birini yaşamaktadır. Sizin bir evladınız olan Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’a çok teşekkür ediyorum. Başkanım hiç kimsenin hayal edemeyeceği proje ve yatırımlara imza atmıştır. Özellikle  Kubbe Dağı Tünel Projesine herkes hayal diyerek  olacak gözüyle bakmazken  , başkanım  hayal denilen Kubbe Dağı Tüneli’nin yapımının hayalden gerçeğe dönüşmesini sağlamıştır. Ayrıca başkanım her fırsatta bizi Malatya’ya geldiğimizde ve Ankara’ya  ziyaretlerinde sıkıştırarak Pütürge için olması gereken projeleri ve yatırımların takipçisi olmuştur. Kendisine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’da yaptığı konuşmada ,  Pütürge İlçemiz yatırımlar noktasında ,Malatya Büyükşehir olduktan sonra ciddi hizmetler almaya başlamıştır. Pütürge’nin tüm köylerinde ki yolların yapımında ve asfaltlanmasında , özellikle içme suyu ve sulama suyu konusunda  verdiğimiz hizmetlerle   Pütürge’nin bir çok sorununu Pütürge Belediyesi ile ortak yürüttüğümüz çalışmalarla giderilmiştir. Mehmet Polat Başkanıma  Pütürge ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı  çok teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmalardan sonra İlçede yapımı devam eden Emniyet Binası ve Lojmanlarının Temel  Atma Töreni , TOKİ Pütürge ve Pazarcık Konutlarının Temel Atma Töreni , MASKİ Tarafından Yapılan Altyapı Hizmetlerinin Tanıtım Töreni , Kapalı Pazar Yeri Açılışı , Araç Filosu Tanıtımı ve Tepehan Hilltop Otelinin Açılışı ve Tören Atma Törenleri büyük bir katılım ve coşku ile  yapıldı.